Pakowanie

Ważenie

Projektujemy standardowe jak i specjalistyczne systemy naważania w sytuacjach gdy typowe wagi przemysłowe zarówno statyczne jak i dynamiczne nie spełniają zadania bądź nie mogą być użyte ze względu na istniejące warunki czy wymogi. Tworzymy układy ważenia zastępujące wagi ręczne, współpracujące z pozostałymi częściami linii technologicznych, wprowadzane w celu uzyskania pełnej automatyzacji, zwiększenia wydajności czy zmniejszenia kosztów obsługi linii.

Porcjowanie, dozowanie

Dostarczamy komponenty i urządzenia do automatyzacji porcjowania i dozowania. Wybór typu proponowanej technologii jest uzależniony od własności podstawowych materiałów i rodzaju dodatków.

Produkujemy urządzenia do układania produktów jednostkowych w ustalone porcje wagowe. Układy ważących zbiorników zasypowych, które mogą aktywnie współpracować z mieszalnikami, systemami transportowymi. Urządzenia dozujące materiały sypkie według receptur np. przygotowania wsadu do młynów, granulatorów.

Pakowanie

Projektujemy urządzenia współpracujące z liniami pakującymi na różnych etapach, m.in wspomagające procesy typu porcjowanie, zamykanie opakowań, etykietowanie.