Dlaczego my

Jakość

Od samych siebie zawsze wymagamy maksymalnej jakości i staranności, które są nieodłącznym elementem naszych przedsięwzięć i znakiem rozpoznawczym. Dbamy o przestrzeganie standardów branżowych i wymogów UE.

Doświadczenie

Lata pracy w różnorodnych projektach w firmie jak i wcześniej na zlecenie polskich i zachodnich przedsiębiorstw pozwoliły nam na zdobycie dużego doświadczenia. Owocuje ono dopracowaniem i umiejętnością dostrzegania nowatorskich, ergonomicznych i trwałych rozwiązań.

Zaufanie największych klientów w branży

Dzięki wysokiej jakości usług i skuteczności działania pozyskujemy coraz to nowych klientów. W ciągu kilkuletniej działalności zdobyliśmy zaufanie największych firm w branży spożywczej. Wykonywaliśmy projekty m.in. dla:

Animex

Balcerzak i Spółka Sp. z o.o.

Indykpol

Madej Wróbel Sp. z o.o

Olewnik

Sokołów S.A.

Tarczyński S.A.

 

Profesjonalizm

Tworzymy w oparciu o najnowsze technologie. Korzystamy z oprogramowania trójwymiarowego do projektowania urządzeń przemysłowych. Wykorzystywane narzędzia zawierają intuicyjne środowisko projektowania parametrycznego, przeznaczone do tworzenia początkowych rysunków koncepcyjnych oraz modeli kinematycznych części i zespołów. Dogodna wizualizacja ułatwia unikanie błędów. Sterowanie systemów implementujemy zgodnie z wzorcami projektowymi i dobrymi praktykami inżynierii oprogramowania, co szczególnie ważne jest na poziomie złożonych linii technologicznych.

Przystępne ceny

Charakter i organizacja działalności pozwala nam na utrzymywanie niskich kosztów produkcji co przekłada się na przystępne ceny oferowanych produktów i usług.

Rozwiązania dedykowane

Tworzymy rozwiązania specjalizowane, dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Dbamy o jak najlepsze zrozumienie wymagań aby projektować urządzenia przemyślane, które będą satysfakcjonowały przez wiele lat. Na co dzień przekonujemy się, że zadowolony klient jest najlepszą formą promocji naszej firmy.